8.10.2021 Stříbro, křest publikace

V pátečním odpoledni se uskutečnil ve stříbrském Muzeu křest v pořadí již 14 publikace z pera člena hornického spolku Karla Neubergera pod názvem „ sv. Prokop, patron české země a ochránce stříbrských horníků“ . Pozvání přijali členové hornických spolků z Tlučné, Příbrami, Plané, Chodova, Horního Slavkova a OBÚ v Plzni. Křest knihy se uskutečnil díky podpoře Města Stříbra. Jako vždy skvělou práci odvedl catering Zlatý kalich. Poděkování samozřejmě patří řediteli muzea Dr. Navrátilovi za poskytnutí nádherných prostor. Úvodní slovo měl sám autor, poté se přidal místostarosta města K.Lukeš. Jak je již ve Stříbře tradicí, každý zúčastněný obdržel na památku jeden výtisk knihy. Kniha je velmi výpravná a určitě ji můžeme doporučit jako vhodný vánoční dárek. Křest se vyvedl a autor slíbil, že je na obzoru další kniha.
Karel Neuberger
Zdař Bůh